ACLeague Sezon VIII: 6 Races 1 Cup

Klasyfikacja generalna

Kierowca Paul Ricard Oulton Blackwood Nürburgring Grobnik Donington Suma
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7*** R8*** R9 R10 R11 R12
1MrKubool38--100508080100100--------548
2cq.dzban52567070100426570--------525
3dj_sasek46705010065567060--------517
4czax50100805233--8080--------475
5berek_san8065524656655633--------453
6kubami44486565501003444--------450
7Dawidchz--26445646705256--------350
8Niezrozumiany3530333436404865--------321
9TheSznikers3142284060463332--------312
10ion1914655046484444------------297
11ItsNotMe100526080----------------292
12MaciejPL92566056442833------------277
13cq.makao----253170604046--------272
14Szymik424622--40282042--------240
15iso9001283132--22165050--------229
16DFGT----30--27526048--------217
17Pan Marian231736--21213852--------208
18lukasz_b----353220384438--------207
19cq.wobo913384235--2535--------197
20Patyk----272934322840--------190
21Michal Pyzara262819--25263529--------188
22cq.mysk221634303834------------174
23Miszelek170212626253026--------171
24Most Righteous----42--31352727--------162
25Wuza242026362431------------161
26Rossi30353160----------------156
27T Siwek342914223027------------156
28LKRISS40404035----------------155
29cq.gordon3232025236------------154
30manix9318242024----3134--------151
31XYZ7080--------------------150
32iAdamM 1523----18223636--------150
33Valencianista01915623243231--------150
34Cooltys19182427872124--------148
35Wujek6038--------42----------140
36Zabaracer00162329301320--------131
37Erus13--121512122628--------118
38Robertus1121828----2925--------113
39Golomp----29381918------------104
40Ciochu----1359232430--------104
41Baster8157131719618--------103
42mati-ck41----4848------------101
43Radzieoon--------4250------------92
44Roskoe4844--------------------92
45shalky2114----3131914--------84
46Haku16251725----------------83
47turbosprezarka----4833----------------81
48Patjx--823----32222--------78
49HitmanSon10120191320------------74
50shogel3834--------------------72
51snsv3336--------------------69
52Worms14pl69----11171411--------68
53mateusz-mazurek211620----1513--------67
54Lucanus----0161081616--------66
55Skyseerr00--91515917--------65
56slowikFTW2933--------------------62
57DBoss--------3229------------61
58samFTW2527--------------------52
59Stachu------------46----------46
60RybaPonadKilo------------2323--------46
61cq.esk2022--------00--------42
62Sumek------06--1719--------42
63YANIcom27------76------------40
64krazimierz----111----185--------35
65Yelen5581700------------35
66Prophet0000001221--------33
67tenbatonik1221--------------------33
68Randall0011140008--------33
69DRN07--122--110--------32
70KrzysiekGT----1021----------------31
71Spayk00----141402--------30
72G0rn1Q0051800--6--------29
73Plupi0438110------------26
74Rotto--------169------------25
75Floszunio00--0----1015--------25
76James Tevlev--------00512--------17
77JestemGraczem710--------------------17
78Pajhiwo1----970100--------17
79Owenxpl00--------79--------16
80romuch3----0--41100--------15
81Daniel_S14----------------------14
82negocki00----0083--------11
83skethoo------00227--------11
84kycu00--------010--------10
85Thombike00--10----------------10
86surf36--------------------9
87Lunevil--------5400--------9
88rentonB--------0530--------8
89dvo--34------------------7
90Mornnik0024----00--------6
91IDKrzych00000004--------4
92molibdenowypszemek------------4----------4
93sz__po------3----------------3
94fifa21950----------11--------2
95r3pr3z3nt000100------------1
96swrsc10--------------------1
--Bartosz Niciejewski------------------------0
--Bryckiet------------00--------0
--Chad_MC------------------------0
--Cybeerr00------0------------0
--Draco10200------000--------0
--Haszyk------------------------0
--Heblo----------0------------0
--hehexdd------------00--------0
--makumba88----00----------------0
--Mateusz Jasnowski00--------------------0
--MateuszZ8900000000--------0
--michu151------------00--------0
--NCRN----0----0------------0
--PolishRacer00000--------------0
--Qcor----00----------------0
--RealAKP------------------------0
--TechnoTampon----000000--------0
--Termix------------00--------0
--TWDamian00--------------------0
--Vietnam----00----------------0
--w0jt1----000000--------0
--William_Lawson00--0----00--------0
--wisnia00--------------------0
--XiaoCiao----0------------------0
--Yuuhi----0------------------0
--ziomalnb----00----0----------0
Zespół Paul Ricard Oulton Blackwood Nürburgring Grobnik Donington Suma
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7*** R8*** R9 R10 R11 R12
1Gifted RacingItsNotMeWuzaczax17417216616857318080--------928
2Ssij Hokej RacingMaciejPL92Michal Pyzarakubami1261361401091031596973--------915
3PDK RejsingiAdamM manix93MrKubool71471207498102167170--------849
4Conquest Racing Whitecq.makaocq.eskcq.dzban727895101170102105116--------839
5Simrace Surfaces Racing Team 2ion1914WujekDawidchz12511490104901149456--------787
6XD RacingRossidj_sasekmolibdenowypszemekdamian_cd761058116065567460--------677
7LPG RacingT Siwekberek_san11494666886925633--------609
8eh Racing TeamPatykshalkyNiezrozumiany56446063738595119--------595
9VAGinatorzyValencianistaPan Marianiso900151678366661120133--------587
10Conquest Racing Blackcq.myskcq.wobocq.gordon63617274125702535--------525
11Shit Storm RacingTheSznikerssnsvHaku80103456560463332--------464
12Racing_Racing TeamDrQGolompDFGT----593846706048--------321
13Simrace Surfaces Racing TeamWorms14plLKRISSPatjx4657633511203633--------301
14WBTStachuSzymikSpoczkens424622--40286642--------286
15Advanced DriversXYZRadzieoonRider7080----4250------------242
16Bardzo Miernie WyprzedzamyDRNSiDCooltys192524391073224--------180
17ZBR TeamRealAKPtenbatonikZabaracer1221162329301320--------164
18Team UbersamFTWswrscslowikFTW5560--------------------115
19ERT powered by SimRace.plChad_MCYANIcomshogel6534----76------------112
20Octan RacingsurfRoskoe5150--------------------101
21Trafię do CeluYuuhiSkyseerrVietnam00091515917--------65
22Lujmafia RacingYelenFloszunioPjotrek55817001015--------60
23Pixel RacingskethooDaniel_SPlupi1443811227--------51
24NoName RacingPolishRacerG0rn1Q0051800--6--------29
25Spam Racing TeamkycuIDKrzychMornnik002400014--------20
26Punkt GOwenxplOpelikTermix00--------79--------16
27Uphill RacingBartosz Niciejewskidvor3pr3z3nt034100------------8
--Spam Racing Team 2TWDamianSefniT4l4r00--------------------0
--Motor Sport PolandKajtekKacSky------------------------0
Puchar Am Paul Ricard Oulton Blackwood Nürburgring Grobnik Donington Suma
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7*** R8*** R9 R10 R11 R12
1Prophet1861218258semiprosemipro--------87
2MateuszZ89----8612151815--------74
3Pajhiwo1----semiprosemipro8181512--------53
4cq.esksemiprosemipro----pro--2525--------50
5cq.gordonpropro2525propro------------50
6G0rn1Q810semiprosemipro1812semiprosemipro--------48
7negocki425----104semiprosemipro--------43
8Spayk258semiprosemiprosemiprosemiprosemiprosemipro--------33
9hehexdd------------1218--------30
10kycu1218--------semiprosemipro--------30
11PolishRacer----1515----------------30
12skethoo--------425semiprosemipro--------29
13IDKrzych10--28--6semiprosemipro--------26
14Yelensemiprosemiprosemiprosemipro1510------------25
15Randall615semiprosemipro----semiprosemipro--------21
16Qcor----181----------------19
17Vietnam----612----------------18
18w0jt1--------6--84--------18
19Zabaracer152semiprosemiproproprosemiprosemipro--------17
20Bryckiet------------106--------16
21William_Lawson------2----68--------16
22Owenxpl212--------semiprosemipro--------14
23makumba88----104----------------14
24Floszunio--1--10----semiprosemipro--------11
25Termix--------------10--------10
26TechnoTampon----1------42--------7
27romuch3----4--semiprosemiprosemiprosemipro--------4
28Thombike--4semiprosemipro----------------4
29James Tevlev--------12semiprosemipro--------3
30michu151------------2----------2
31r3pr3z3nt----semiprosemipro2--------------2
32Draco102------------11--------2
33Heblo----semipro----1------------1
34Mornnik1--semiprosemipro----semiprosemipro--------1
Zasady punktacji Wszystkich kierowców obowiązuje jedna punktacja, rozgrywane równolegle wyścigi Pro i Semipro punktowane są wspólnie (przy odpowiedniej frekwencji może zostać uruchomiony trzeci serwer, grupa Am). W idealnej sytuacji punkty zdobywa wszystkich 31 kierowców z wyścigu Pro oraz pierwsza dziewiętnastka wyścigu Semipro - razem 50 zawodników (100 punktów za pierwsze miejsce, 1 punkt za miejsce 50). W praktyce może wyglądać to różnie: DNF, przyznawane kary oraz mniejsza liczba miejsc startowych na danym torze mogą sprawić, że z wyścigu Semipro z punktami wyjedzie więcej, niż tylko dziewiętnastu kierowców, niektórzy z nich w ostatecznym rozrachunku mogą być punktowani wyżej, niż osoby jadące w wyścigu Pro, a na punkty załapią się nawet kierowcy z trzeciego serwera Am. W przypadku identycznej liczby punktów w klasyfikacji generalnej o kolejności decyduje najlepszy, pojedynczy wynik (lub dwa i tak dalej). Wyniki zespołów są sumą punktów poszczególnych zawodników, a jeden zespół może zdobyć w jednej eliminacji maksymalnie 250 punktów (za zajęcie całego podium w Pro). Punkty przyznawane są według poniższego klucza (w nawiasie pozycja kierowcy na danym serwerze w idealnej sytuacji czyli bez kar i DNF, czego prawdopodobieństwo w praktyce jest bliskie zeru):


W związku z trzecim serwerem prowadzona jest osobna punktacja dla osób startujących wyłącznie w grupie Am, nie powiązana z klasyfikacją generalną całego sezonu. W tym przypadku punktowana jest wyłącznie pierwsza dziesiątka na wzór Formuły 1: 25 puntów za wygraną, a potem 18, 15, 12, 10, 8, 6, 4, 2 i 1 punkt za dziesiąte miejsce.