ACLeague Sezon VIII: 6 Races 1 Cup

Klasyfikacja generalna

Kierowca Paul Ricard Oulton Blackwood Nürburgring Grobnik Donington Suma
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12
1MrKubool38--10050808010010010010010080928
2dj_sasek4670501006556706060347070751
3kubami4448656550100354470708044715
4cq.dzban525670701004265708080----685
5czax50100805233--8080----40100615
6berek_san806552465665563452--4656608
7Niezrozumiany353033343640486556655065557
8MaciejPL92566056442833----50566050493
9TheSznikers314228406046333033354446468
10Dawidchz--264456467052563848----436
11ItsNotMe100526080------------6560417
12Szymik424622--4028203344504248415
13ion1914655046484444--------2831356
14Miszelek17021262625312846445634354
15cq.wobo913384235--254040264836352
16iso9001283132--22165050354024--328
17LKRISS40404035--------36325252327
18DFGT----30--275260486542----324
19cq.mysk221634303834----29523335323
20iAdamM1523----1822344248602727316
21Most Righteous----42--3135292632303040295
22cq.makao----253170604046--------272
23Michal Pyzara262819--252636293436----259
24Robertus1121828----262731383542258
25Zabaracer0016232930132025252624231
26T Siwek342914223027--------2938223
27Pan Marian231736--21213852--------208
28lukasz_b----353220384438--------207
29Patyk----272934322735------23207
30Cooltys191824278721233028----205
31Erus13--121512122825283122--198
32Valencianista019156232432321727----195
33manix9318242024----303620--21--193
34Skyseerr00--9151511742243228183
35shalky2114----313191324152526173
36Patjx--823----322243173432166
37Wuza242026362431------------161
38Roskoe4844----------------3630158
39Rossi30353160----------------156
40cq.gordon3232025236------------154
41XYZ7080--------------------150
42Baster8157131719618----2319145
43Wujek6038--------42----------140
44RybaPonadKilo------------23222746911138
45Plupi0438110----26332021126
46mateusz-mazurek211620----15122123310123
47YANIcom27------76------203129120
48Golomp----29381918----03----107
49Worms14pl69----11171411001722107
50Ciochu----1359232431--------105
51mati-ck41----4848------------101
52Lucanus----0161081616021518101
53Heblo----------0------293833100
54DRN07--122--120182181595
55Radzieoon--------4250------------92
56Sumek------06--1719----192586
57Haku16251725----------------83
58turbosprezarka----4833----------------81
59negocki00----0094622181675
60HitmanSon10120191320------------74
61rentonB--------05302311141773
62Yelen5581700----01162072
63shogel3834--------------------72
64G0rn1Q0051800--616126972
65snsv3336--------------------69
66kycu00--------0101416131366
67Mornnik0024----001914121465
68slowikFTW2933--------------------62
69DBoss--------3229------------61
70samFTW2527--------------------52
71skethoo------002272219----52
72Randall0011140008----7747
73Floszunio00--0----11151110----47
74Stachu------------46----------46
75fifa21950----------11126111243
76cq.esk2022--------00--------42
77dvo--34----------1513----35
78krazimierz----111----183--------33
79tenbatonik1221--------------------33
80KrzysiekGT----1021----------------31
81Spayk00----141402--------30
82Prophet000000821--------29
83Owenxpl00--------7957----28
84hehexdd------------00818----26
85Rotto--------169------------25
86w0jt1----0000001094225
87Termix------------001352121
88James Tevlev--------00514--------19
89Pajhiwo1----970100--------17
90JestemGraczem710--------------------17
91romuch3----0--4110000----15
92r3pr3z3nt000100----280415
93IDKrzych00000005----10--15
94Daniel_S14----------------------14
95TechnoTampon----0000009--1313
96ziomalnb----00----0------5611
97Thombike00--10----------------10
98Lunevil--------5400--------9
99surf36--------------------9
100Gwozdziu--------------------088
101PolishRacer00000------7------7
102Draco10200------00014----5
103MateuszZ8900000000----055
104Bryckiet----------------4--0--4
105molibdenowypszemek------------4----------4
106sz__po------3----------------3
107swrsc10--------------------1
--Bartosz Niciejewski------------------------0
--Chad_MC------------------------0
--Cybeerr00------0------------0
--Haszyk------------------------0
--makumba88----00----------------0
--Mateusz Jasnowski00--------------------0
--michu151------------00--------0
--NCRN----0----0------------0
--Nerull----------------0------0
--Qcor----00----------------0
--RealAKP------------------------0
--TWDamian00--------------------0
--Vietnam----00----------------0
--William_Lawson00--0----00--------0
--wisnia00--------------------0
--XiaoCiao----0------------------0
--Yuuhi----0------------------0
Zespół Paul Ricard Oulton Blackwood Nürburgring Grobnik Donington Suma
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12
1Ssij Hokej RacingMaciejPL92Michal Pyzarakubami1261361401091031597173154162140941467
2PDK RejsingiAdamMmanix93MrKubool714712074981021641781681601481071437
3Gifted RacingItsNotMeWuzaczax17417216616857318080----1051601193
4Conquest Racing Whitecq.makaocq.eskcq.dzban7278951011701021051168080----999
5eh Racing TeamPatykshalkyNiezrozumiany56446063738594113808075114937
6Simrace Surfaces Racing Team 2ion1914WujekDawidchz1251149010490114945638482831932
7XD RacingRossidj_sasekmolibdenowypszemekdamian_cd76105811606556746060347070911
8LPG RacingT Siwekberek_san1149466688692563452--7594831
9Conquest Racing Blackcq.myskcq.wobocq.gordon6361727412570254069788171829
10VAGinatorzyValencianistaPan Marianiso900151678366661120134526724--731
11Shit Storm RacingTheSznikerssnsvHaku8010345656046333033354446620
12Simrace Surfaces Racing TeamWorms14plLKRISSPatjx46576335112036353949103106600
13WBTStachuSzymikSpoczkens424622--4028663344504248461
14Racing_Racing TeamDrQGolompDFGT----5938467060486545----431
15Bardzo Miernie WyprzedzamyDRNSiDCooltys1925243910733234849815300
16ZBR TeamRealAKPtenbatonikZabaracer122116232930132025252624264
17Advanced DriversXYZRadzieoonRider7080----4250------------242
18Pixel RacingskethooDaniel_SPlupi144381122748522021192
19ERT powered by SimRace.plChad_MCYANIcomshogel6534----76------203129192
20Trafię do CeluYuuhiSkyseerrVietnam0009151511742243228183
21Octan RacingsurfRoskoe5150----------------3630167
22Spam Racing TeamkycuIDKrzychMornnik00240001533303527146
23Lujmafia RacingYelenFloszunioPjotrek5581700111511111620119
24Team UbersamFTWswrscslowikFTW5560--------------------115
25NoName RacingPolishRacerG0rn1Q0051800--623126979
26Uphill RacingBartosz Niciejewskidvor3pr3z3nt034100----17210450
27Punkt GOwenxplOpelikTermix00--------7918122149
--Spam Racing Team 2TWDamianSefniT4l4r00--------------------0
--Motor Sport PolandKajtekKacSky------------------------0
Puchar Am Paul Ricard Oulton Blackwood Nürburgring Grobnik Donington Suma
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12
1Prophet1861218258semiprosemipro--------87
2G0rn1Q810semiprosemipro1812semiprosemiprosemiprosemipro181884
3MateuszZ89----8612151815------882
4Randall615semiprosemipro----semiprosemipro----251258
5Yelensemiprosemiprosemiprosemipro1510----1515semiprosemipro55
6Pajhiwo1----semiprosemipro8181512--------53
7Golomp----proprosemiprosemipropropro2525----50
8cq.esksemiprosemipro----pro--2525--------50
9cq.gordonpropro2525propro------------50
10negocki425----104semiprosemiprosemiprosemiprosemiprosemipro43
11w0jt1--------6--106semiprosemipro12236
12mateusz-mazureksemiprosemiprosemiprosemipro----semiprosemiprosemiprosemipro102535
13Spayk258semiprosemiprosemiprosemiprosemiprosemipro--------33
14Lucanus----semiprosemiprosemiprosemiprosemiprosemipro1218semiprosemipro30
15Worms14plsemiprosemipro----semiprosemiprosemiprosemipro1812semiprosemipro30
16hehexdd------------1218semiprosemipro----30
17kycu1218--------semiprosemiprosemiprosemiprosemiprosemipro30
18PolishRacer----1515--------semiprosemipro----30
19skethoo--------425semiprosemiprosemiprosemipro----29
20IDKrzych10--28--6semiprosemipro----semiprosemipro26
21ziomalnb------------semiprosemipro----151025
22romuch3----4--semiprosemiprosemiprosemipro1010----24
23TechnoTampon----1------64semipro--6421
24Termix------------110semiprosemipro8120
25Qcor----181----------------19
26Vietnam----612----------------18
27William_Lawson------2----88--------18
28Zabaracer152semiprosemiproproprosemiprosemiprosemiprosemiprosemiprosemipro17
29Gwozdziu--------------------11516
30Owenxpl212--------semiprosemiprosemiprosemipro----14
31makumba88----104----------------14
32Floszunio--1--10----semiprosemiprosemiprosemipro----11
33r3pr3z3nt----semiprosemipro2------semiprosemipro2610
34Nerull----------------8------8
35michu151------------41--------5
36Bryckiet----------------semipro--4--4
37Thombike--4semiprosemipro----------------4
38Draco102------------22semiprosemipro----4
39James Tevlev--------12semiprosemipro--------3
40Heblo----semipro----1----propropropro1
41Mornnik1--semiprosemipro----semiprosemiprosemiprosemiprosemiprosemipro1
Zasady punktacji Wszystkich kierowców obowiązuje jedna punktacja, rozgrywane równolegle wyścigi Pro i Semipro punktowane są wspólnie (przy odpowiedniej frekwencji może zostać uruchomiony trzeci serwer, grupa Am). W idealnej sytuacji punkty zdobywa wszystkich 31 kierowców z wyścigu Pro oraz pierwsza dziewiętnastka wyścigu Semipro - razem 50 zawodników (100 punktów za pierwsze miejsce, 1 punkt za miejsce 50). W praktyce może wyglądać to różnie: DNF, przyznawane kary oraz mniejsza liczba miejsc startowych na danym torze mogą sprawić, że z wyścigu Semipro z punktami wyjedzie więcej, niż tylko dziewiętnastu kierowców, niektórzy z nich w ostatecznym rozrachunku mogą być punktowani wyżej, niż osoby jadące w wyścigu Pro, a na punkty załapią się nawet kierowcy z trzeciego serwera Am. W przypadku identycznej liczby punktów w klasyfikacji generalnej o kolejności decyduje najlepszy, pojedynczy wynik (lub dwa i tak dalej). Wyniki zespołów są sumą punktów poszczególnych zawodników, a jeden zespół może zdobyć w jednej eliminacji maksymalnie 250 punktów (za zajęcie całego podium w Pro). Punkty przyznawane są według poniższego klucza (w nawiasie pozycja kierowcy na danym serwerze w idealnej sytuacji czyli bez kar i DNF, czego prawdopodobieństwo w praktyce jest bliskie zeru):


W związku z trzecim serwerem prowadzona jest osobna punktacja dla osób startujących wyłącznie w grupie Am, nie powiązana z klasyfikacją generalną całego sezonu. W tym przypadku punktowana jest wyłącznie pierwsza dziesiątka na wzór Formuły 1: 25 puntów za wygraną, a potem 18, 15, 12, 10, 8, 6, 4, 2 i 1 punkt za dziesiąte miejsce.